Ogrzewaj dom

ZA DARMO

przez cały rok

WYPEŁNIJ

FORMULARZDowiedz się więcej

JAK TO DZIAŁA

Folie grzewcze

Red Snake

System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm), jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem). Montaż folii w 30 metrowym salonie zajmuje około 3h. Jest to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż w przypadku tradycyjnej „podłogówki”, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących budynkach.

Koszty kompletnego systemu Red Snake, dla domu 120 m2, rozpoczynają się od 12 000 zł netto*

Darmowe Ogrzewanie

Słoneczne


Produkuj własny darmowy prąd i zyskaj niezależność.

Produkując własny prąd ze słońca, uniezależnisz się od wzrostu cen energii.

Zbudujemy Twoją własną elektrownię na dachu, gruncie lub fasadzie firmy z podzespołów najwyższej klasy, z gwarancją sprawności na 30 lat. Gwarantujemy najwyższą jakość instalacji dzięki wykwalifikowanej, doświadczonej kadrze inżynierskiej i ekipie monterskiej. Pracujemy wyłącznie na komponentach i modułach najlepszych producentów, rekomendowanych także w światowym rankingu Bloomberg ’a Tier – 1.

System grzewczy Red Snake wykorzystuje energię produkowaną latem i zmagazynowaną w sieci. Darmowe Ogrzewanie Słoneczne to przyszłość która możliwa jest już dziś.

Jak działa ogrzewanie

Podczerwienią


Elementem grzewczym systemu jest nanotechnologiczne cudo – folia grzewcza Red Snake, która ogrzewa pomieszczenia w najzdrowszy znany sposób czyli podczerwienią. Żywotność, podobnie jak pozostałej instalacji elektrycznej jest liczona w dziesiątkach lat.

System grzewczy Red Snake jest zasilany energią elektryczną, co często rodzi obawy przed kosztami użytkowania go. Mówi się że „ogrzewanie elektryczne jest drogie” co jest prawdą w przypadku ogrzewania konwekcyjnego – opartego o grzejniki ścienne. System Red Snake sprawia, że do zapewnienia Tobie komfortu cieplnego potrzebujesz nawet 60% mniej energii niż systemy konwekcyjne.

Dowiedz się więcej

DLACZEGO WARTO

Podczerwień – nazywana energią życia – wykorzystywana jest w lecznictwie. Leczymy się podczerwienią nawet nieświadomie, gdy przykładamy dłoń na bolące miejsce, czy zasłaniając zmęczone oczy. Leczenie dłońmi, które emitują właśnie promienie podczerwone, jest stosowane od wieków przez indyjskich joginów. Pozytywny wpływ promieniowania podczerwonego był szeroko wykorzystywany przez chińską medycynę naturalną. Jej dobroczynne właściwości znano już 3000 lat temu w Chinach, dokąd sięga tradycja leczenia dłońmi.

Nie wszyscy wiedzą, że promieniowanie podczerwone emituje każde ciało fizyczne, które ma temperaturę wyższą od zera bezwzględnego. Podczerwień stosowana jest w przemyśle naukowym i medycznym.

Co promienie mogą zdziałać dla naszego ciała? Promienie podczerwone penetrują nasze ciało od wewnątrz nagrzewając je. Ciepło rozprzestrzenia się na zewnątrz przez przewodzenie w kościach oraz płynach ustrojowych. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne i poprawia krążenie, działanie tego ciepła ułatwia usuwanie zanieczyszczeń z organizmu. Promieniowanie podczerwone jest „energią życia”, stanowiąc niewidoczną dla ludzkiego oka część światła widzialnego. Podczerwień korzystnie działa na układ oddechowy, sercowo-naczyniowy, na gospodarkę wodno-elektrolitową, pracę nerek i wielu innych gruczołów, obniża napięcie mięśni. Zmniejsza także pobudliwość nerwową, działa uspokajająco. Ponadto promieniowanie podczerwone oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, wspomaga odchudzanie. Terapia fizykoterapeutyczna pomaga na podniesieniu odporności, zmniejszeniu odczuwanego bólu i szybszemu powrotowi do zdrowia. Lecznicze działanie promieniowania podczerwonego polega na wywoływaniu w tkance biologicznej reakcji termicznych. To dobroczynne promieniowanie łagodzi lub likwiduje bóle mięśniowe, leczy kontuzje, stany zapalne, zaburzenia krążenia. Promieniami podczerwonymi można leczyć choroby skóry, mięśni, rwę kulszową, wysokie ciśnienie krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia. Gdzie można leczyć się promieniami poczerwieni? Przebywając na słońcu, gdyż są częścią składową promieni słonecznych. Ale nie zapominajmy, że nagrzewając się na słońcu podlegamy też promieniowaniu ultrafioletowemu, które nie jest korzystne dla organizmu. Dlatego też musi występować równowaga i nie wolno przesadzać z opalaniem, wskazany jest ruch oraz uzupełnianie płynów.

Zobacz jak wygląda

MONTAŻ

Zapytaj o wycenę dla siebie!

Wypełnij formularzZobacz jak do nas trafić

KONTAKT